Franchising Veren Firmalar

FRANCHISING VEREN FİRMALAR

Günümüzde dış giyim ne kadar önemli ise aynı orantıda giyim ve çamaşırı ürünlerinin de önemi ve bir o kadar fazladır. İnsanın elbiselerinin altında olan ve vücut da oluşan terin alınmasını ve tene en yakın olan ürünler olan giyim ürünleri aynı zamanda kumaş kalitesi ve içerdiği maddeler açısından da insan sağlığı için önemli rol oynamaktadır.

Bu tür ürünler yazın ve kışın farklı modellerde ve farklı maddelerden üretilen kumaşlardan meydana gelmektedirler. Aynı zamanda günümüzde birçok marka ve ünlü firmalar ise bu tür ürünleri kendi markaları altında da üreterek kalite ve güvencesini de sağlamış olabiliyorlar. Aynı zamanda bu tür ürünleri oldukça kaliteli bir şekilde ve sağlıklı pamuklardan ve kumaşlardan üreten firmalar ise ürettikleri ürünün taklidinin olmaması ve oluşturdukları ürünün lisansını almak için ise franchising veren firmalar aracılığı ile bu markayı kendileri ile de özleştirebilmektedirler.

Bu şekilde ise yeni bir marka oluşumun ve kalitenin de bir nebze olsa garantisini de almış olabiliyorlar. İç çamaşır ürünleri insan sağlığı içinde oldukça önemli rol oynamaktadır. Son günlerde medyada yer alan habere göre yurtdışından ithal edilen ve çok ucuz olan birçok üründe, özellik ile giyim konusundaki ürünlerde yüksek oranda kanserojen maddeler bulunduğu ve tespit edildiği de söylenmektedir. İç çamaşır konusunda ise bu tür ürünler sağlığımız açısından da büyük risk oluşturan ürünler olarak lanse edilmelidir.

Çünkü bu tür ürünler kişilerin güvenerek aldığı ve kaliteli giyime özen göstermeyen birçok kişi içinde risk oluşturan ürünler arasında yer almaktadır. Bunun için ise franchising veren firmalar sayesinde kendi ürünlerinizin lisansını alarak daha güvenli ve ülkemizde üretilen bir marka olduğunuzun da garantisini vererek daha fazla müşteri potansiyeline ulaşabilir ve pazar payınızın da daha yüksek olmasını da sağlayabilirsiniz.

sertifika
facebook
twitter
ssl logo
 
Polat Yıldız © 2012 www.polatyildiz.com.tr